| Carouri a întrebat:

Ce ai vrea sa citesti pe un blog? Despre ce v-ar placea sa cititi?

9 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Orice subiect poate fi interesant; depinde cat de inteligent si talentat este cel ce scrie.

| TipulVerde a răspuns:

Ce ma intereseaza. Si stiu sigur ca nu ma intereseaza sa-i citesc jurnalul vreunui frustrat sau chinuit de viata caruia ii place sa-si povesteasca viata incredibil de anosta si mediocra pe net. Niciodata nu am avut veleitati de voyeur. Caut un blog tematic, specializat pe ceva, nu un site pe care sa ajung o data din intamplare (cu Google) si dupa aia sa nu mai intru niciodata.
Trebuie sa ma atraga cu ceea ce caut eu. Si apoi sa-mi arate alte lucruri care le caut. Sau deviatii de la asta.

| videoblog a răspuns:

Ceva despre directoare web

| miauu a răspuns:

Ceva de dragoste
poezii povesti
:X
ceva amuzant

| ciupy a răspuns:

Pai sincer sa iti spun as citi despre bloguri adica un fel de scoala pentru bloggeri... sa te invete html, java si programare, apoi widget, gadget, countere! si chestii d`astea

| anca_3211 a răspuns:

Mi s-ar parea interesant ca blogger-ul respectiv sa isi spuna parerea despre unele lucruri din diverse zone de interes, muzica, politica, social, un astfel de blog as citi.
Sanatate!

| perceive a răspuns:

Lucruri interesante dar nu cultura generala

| Яùxsi a răspuns:

Povesti de groaza. day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurnale, poezii, povesti etc. happy