| Andre a întrebat:

Ce cadou ia-ti cumpara prietenei voastre cele mai bune? ca se apropie ziua ei si chiar nu stiu ce sa ii cumpar

Răspuns Câştigător
| ILoveYouMore a răspuns:

Ceva de suflet eu i-as cumpara ceva mic dar plin de insemnatate, de ex. ai putea sa iei un medalion cu 2 parti pe care sa scrie best friends sau altceva si jumatate sa o porti tu iar cealalta jumatate ea. sper sa te ajute. nu trebuie ceva mare pentru o prietena adevarata doar ceva mic, dar cum am mai spus de suflet. Fundita?

5 răspunsuri:
| Andre explică:

Pai noi suntem 3 si daca se supara cealalta?

| Диана a răspuns:

Pai.eu i-am cumparat de ziua ei un lantisor cu numele ei si i-a placut mult big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou, pantofi... ceva de genu.

| akind a răspuns:

Ii poti personaliza ceva. mergi la un centru foto.ai de unde alege: de la cani pana la tricouri.

| RoxannaB a răspuns:

Poti sa-i cumperi ceva original, ceva ce sa aiba numai ea(ii poti personaliza un tricou)sau ii poti oferi ceva care sa va uneasca intr-un fel(ceva ce sa aveti numai voi doua)dar ai grija ca ceea ce cumperi sa fie pe placul ei