| Anonim_8946 a întrebat:

Se apropie ziua prietenei mele cele mai bune si nu stiu ce sa-i fac cadou. vreau sa fie ceva special. Vreo idee? dau funda.

1 răspuns:
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Poti sa te informezi (day dreaming) ce marime poarta, si poti sa ii iei un tricou simplu(alb, negru, gri) si sa pui pe el diferite obiecte decorative(panglici, nasturi, diferite fete de pe alte materiale, scrisuri).sau poti sa ii iei bratara prieteniei, niste bratari care jumatate sunt la una si alta jumatate la cealalta.si daca dai comanda dela magazine speciale, si aia pot sa scrie pe o parte numele tau si pe cealalta parte numele pr tale. poti sa ii duci un pachet mare cu dulciuri si ceva fumy sa simbolizeze pr.
succes si la multi ani :*