| petreBb97 a întrebat:

Ce carti thriller psihologic stiti sa te tina in suspans la maxim? 2. a citit cineva Lord of the rings? si 3.ce filme aventura stiti sa aiba si asa suspans?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

1.Ca si carte gen thriler psihologic iti recomand,, Stralucirea"scrisa de Stephen King dupa care s-a facut si un film de exceptie.Si sa mai citesti si alte carti scrise de Stephen King ca in mare parte scrie carti horror si thirilere psihologice
2.Da,acum patru ani am citit toate cartile Lord of the Rings.Sunt foarte faine de citit, sunt mai multe personaje in carti decat in film si te introduce in mare parte in toate locurile din Pamantul de Mijloc.Sunt cateva diferente intre carte si film dar chiar iti recomand sa o citesti.
3.Nu prea exista filme care sa te tina in suspans asa de bine asa cum e Lord of the Rings care e un film unic in toate privintele.
Alte filme care sa te tina in suspans ar putea fi:Under the Dome,Walking Dead, Wayward Pines, Castle Rock, Outsider, Urzeala Tronurilor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metro 2033, am toate 3 cartile, foarte bune.