| Sasha_3991 a întrebat:

Ce credeti despre Beagle(rasa de caine). Eu cred ca e cel mai tare!

Răspuns Câştigător
| danaalexandra00 a răspuns:

Sunt super cainii astia...ami ales cand sunt mici sunt asa dragalasi

7 răspunsuri:
| just for me a răspuns:

Si eu, rasa mea favorita.imi voi lua un pusior la toamna!

| Bacemi a răspuns:

Si mie mi se par draguti. Imi plac mult. Si eu cred la fel ca tine. Mi-ar placea sa am unul.

| hamsterx a răspuns:

Me2:X de obicei intru in multe pet shop`uri si cainii astia mi se par adorabili:X http://www.breederretriever.com/photopost/data/537/beagle_pup.jpg cum sa-i rezisti?;;)

| anka95 a răspuns:

Pff.Eu am beagle si tot ce pot sa spun e ca oricate prostioare ar face(si crede-ma fata destule, ca doar e beagle) este iartata(e fetitabig grin) de fiecare data numai cand ma uit la moaca ei de catelusi nevinovat si la ochisorii ei blajini pur si simplu ma topesc:X.In concluzie, beagle e cea mai tare rasa! Sunt cei mai frumosi, cei mai amuzanti si cei mai loiali!

| OnWeed a răspuns:

Mi se par draguti cainii din rasa Beagle, mai ales cand sunt mici. Dar preferatii mei raman labradorul si husky big grin

| MrBlueEnergy a răspuns:

Cel mai mare, fioros pe dinafara dar dragut pe dinauntru, iubitor de stapan si caine de vanatoare este cainele lup(ciobanesc german)