| Tzygy a întrebat:

Ce culoare preferatzi la un pitbull? negru, alb, maro ala specific, alb cu pete negre, negru cu pete albe, sau maro-ul ala inchis tare cu buline negre (gen tigrat)?

6 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Alb, arata foarte bine un pit bull complet alb.

| glamour a răspuns:

Parfum, catelul tau aduce putin a bulldog american, probabil din cauza pozitiei. e frumos. sa-ti traiasca.
al meu are o culoare foarte ciudata, intre gri si crem, piept alb cu conturi gri, masca si urechi negre, varful cozii negru iar degetele de la labe albe cu contur gri parca ar avea sosete in picioare laughing

| Vulvatron a răspuns:

Negru, sau tigrat happy... A meu e are o combinatie de alb cu negru si la coaste e tigrat, si coada e jumate alba si jumate neagra :X A iesit super combinatia happy

| annahandball a răspuns:

Alb

| Oani a răspuns:

Mie mi-ar place maro... dar vezi care iti place si tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune negru
Acum depinde de tine
Care iti place tie