| sonia_6457 a întrebat:

dintr-un un Bichon Havanez negru si unul cu pete albe si maro care arata mai frumos la maturitate puppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| anaintreaba a răspuns:

Cel negru pe la o varsta de 5 ani va incepe sa aiba par alb(din experienta), nu e tot parul dar sunt cateva fire. Cel alb cu maro exista o posibilitate sa arate mai bine cand va avea 5 ani. Dar, dupa parerea mea, cel negru este mai frumos. Sper ca te-am ajutat, Fundita?

| sonia_6457 explică (pentru anaintreaba):

Dar cei negrii cu pete albe ce zici confused?

| anaintreaba a răspuns (pentru sonia_6457):

Pai de ce nu? E mult mai bine ca negru simplu.

| anaintreaba a răspuns (pentru anaintreaba):

De fapt daca are alb in zona ochilor s-ar putea sa nu iti placa pentru ca rasele acestea plang si i se va colora un fel de roscat sub ochi.

| sonia_6457 explică (pentru anaintreaba):

Multumesc, asa are si o prietena de-a mea Bichon Maltez si parul de langa ochi este maro - roscat. big grin :*