| urspaul40 a întrebat:

Ce elicopter cu telecomanda mi-ati recomanda? Imi doresc unul cu 4 canale si giroscop si sa fie smechera telecomanda maxim 150 lei nu conteaza daca e second dar sa arate bine si sa functioneze bine. Dau funda! Nu vreau sa primesc siteu-ri vreau modelul de elicopter!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elicopter cu structura metalica prevazut cu giroscop, care ajuta la mentinerea si manevrarea acestuia in aer. Dimensiune aproximativa: 20 x 17 x 12 cm. Timp de functionare: cca 50-60 minute cu ajutorul telecomenzii cu infrarosu.

| urspaul40 explică (pentru anonim_4396):

Mi-ai putea spune modelul si cat costa
te rog

1 răspuns: