| fNkk a întrebat:

vreau sa imi iau si eu un elicopter cu telecomanda ma rog am 15 ani dar ar fi distractiv as vrea unul in jur de 50-70 lei nou din magazin si ma intrebam daca merita, daca ati avut si cum functioneza, conteaza mult pentru mine. big grin

6 răspunsuri:
| ZethOfficial a răspuns:

Elicopteru te tine maxim 1-2 saptamani deoarece la primele 5 izbituri e praff... am avut si eu si consider ca am cheltuit economiile aiurea.
NU SE MERITA!

| IrinaAniri a răspuns:

Varul meu a avut, si e fain, e din polistiren si nu se strica daca il busesti, dar costa cam 100 lei, nu crezi ca esti cam mare pentru asa ceva? varumiu are 7 ani si deja zice ca e prea mare pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este destul de distractiv, dar 70 de lei se duce repede pe apa sambetei(nu tine foarte mult)

| fNkk explică:

Chiar daca e de metal? nu cred ca se strica asa repede

| Pr0oToTtYp3 a răspuns (pentru fNkk):

EU AM LUAT DE optzeci de lei si e extraordinar a avut peste douazeci de izbituri unu chiar de la cincisprezece metri ca nu mai avea baterie Iti spun ca meritaa daca gasesti ia-ti unu black walf e ca al meu in max 2 saptamani il pilotezi perfect

| fNkk explică (pentru Pr0oToTtYp3):

Mai taie din ele dale drqlui happy
Si nu e black walf e black wolf rolling on the floor