| Bogdan_Alex_1998_BTkI a întrebat:

Ce PC de gaming imi recomandati maxim 1500Ron nu conteaza daca e second hand sau magazin doar sa functioneze si sa aiba Windows 7, 8.1 Sau 10.

Răspuns Câştigător
| DavidoffUser a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2539730/
Mai jos de atat n-am cum sa merg pentru gaming decent.

10 răspunsuri:
| SLexuS a răspuns:

Eu ti-as recomanda din propria mea experenta. Daca vrei de gaming cel mai bine ar fi windous 7 pentru ca altfel nu consuma multe resurse ca 8.1 sau ca 10 si ar fi mai bine ca nu-ti merge jocurile in lag
O sa fie bun ca acest pc mi l-am luat si eu tu poti sa-ti pui ce windous vrei tuhttp://www.cel.ro/......iA2MjMv-l/

| Bogdan_Alex_1998_BTkI explică (pentru SLexuS):

Am spus max 1500Ron nu 2999Ron

| Mihai1810 a răspuns (pentru Maria_Aniella_1975):

Ce faci cu jaful ala? De abia porneste.

| Maria_Aniella_1975 a răspuns (pentru Mihai1810):

E cel mai bun, si sa stii ca il am, super merge

| Mihai1810 a răspuns (pentru Maria_Aniella_1975):

Ce merge? Office si Youtube? Omul a cerut pentru gaming. Pe ce ai recomandat tu merg jocuri maxim din 2014.

| Maria_Aniella_1975 a răspuns (pentru Mihai1810):

Pai macar ai citit descrierea?
E bun merge gta 3 si 4 la high, si sims 3 si 4 tot high

| Mihai1810 a răspuns (pentru Maria_Aniella_1975):

Ce descriere? Eu vorbeam de jocuri nu de incercari de jocuri ca sims si cine se mai joaca gta 4 in 2017? Bine ca nu zici ca merge super mario.