| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti?happy

Răspuns Câştigător
| Kidu a răspuns:

Dorm, ascult muzica, citesc o carte, ies la o plimbare la aer liber, scriu, pictez, ma uit la tv.happy
P. S:Un an nou fericit!happy

11 răspunsuri:
| maddy_1722 a răspuns:

Askult musik, ma uit la un film, vb cu orele la telefonrolling on the floor

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu am timp sa ma plictisesc, gasesc intotdeauna ceva de facut.

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Nu am timp sa ma plictisesc! desi nu fac ceva diferit in fiecare zi, cea ce fac ma tine ocupata si chiar imi place ceea ce fac

| Sara a răspuns:

Nu am timp pnt plictiseala. sunt activa!

| JeSa a răspuns:

Citesc, asta ca sa treaca din timpwinking, dar tutongue?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nany big grin sau ies pe afara...

| Cute Ss a răspuns:

laughing Ma gandesc cum ar fi sa am un caine mic dragut, asa nu m-as mai plictysi
laughingSau ma gandesc cum ar fi sa cunosc toate vedetele din Disney :X. Mai ales pe Cody(Cole Sprouse)laughing. ADIK VISEZ laughing

| georgiana37 a răspuns:

Cand ma plictysesk stau pe net si mai si dorm :d

| Vero1 a răspuns:

Vb la telefon cu prietenabig grin de aceea taicamiu da mil. pe tel.

| stefy99 a răspuns:

Depinde unde sunt. daca sun la tara fugaresc gainiilelaughingdaca sunt acasa ma joc cu cainele meu. daca sunt la munte ma uit la tv daca nu am tv ma bat cu fratele meulaughing