| Mirela123yz a întrebat:

Ce inseamna cand un caine latra in somn?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Cainele doar viseaza. Eu ma intreb acum ce visuri au, deoarece cainele meu cateodata mai si plange in somn.
Oricum imi place sa imi privesc cainele cand viseaza big grin

| Mirela123yz explică (pentru LaLaura):

Multumesc :*

| LaLaura a răspuns (pentru Mirela123yz):

Nu ai pentru ce :*

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Viseaza o limba straina.

| Dobros a răspuns (pentru darrio2007):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0

| OoBunnyoO a răspuns:

Viseaza.

| TanteMarianne a răspuns:

Cum latra?
daca latra furios atunci are un cosmar!(sa zicem ca cineva i-a furat jucaria si acum cutu vrea sa se razbune pe omul respectiv)
daca schelelaie atunci are tot un cosmar (sa zicem ca viseaza ca cineva tocmai la batut cu o bata si-l doare capul)
daca latra fericit inseamna ca viseaza ceva frumos!

| Avanu_Alexandra_1985 a răspuns (pentru TanteMarianne):

Mulțumesc, dar câinele meu plânge cam in fiecare noapte și chiar foarte speriat

| TanteMarianne a răspuns (pentru Avanu_Alexandra_1985):

Nasol...

| LenoreVoldaren a răspuns:

Înseamnă că visează! laughing Și câinele meu aproape în fiecare zi visa câte ceva, uneori lătra, alteori schelălăia, uneori mai dădea din gură (de parcă mânca ceva), iar câteodată mai și dădea din picioare, pesemne că visa că aleargă rolling on the floor În momente ca aceste nu-l trezi că el doarme bine și mai e și amuzant pe deasupra îl poți filma și pune pe net laughing

| Mirela123yz explică:

Va multumesc tuturor, cainele meu latra cam des. Deci viseaza mult. laughing Si mai da si din picioare. laughing