| anonim_4396 a întrebat:

Ce mancare pentru caini recomandati?

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oase cu carne in stare naturala. Cainii au nevoie sa roada. Mancarea din magazine este facuta cu o tona de chimicale. De ce crezi ca rezista luni de zile? Aia este o bataie de joc.
Nu trebuie sa-i dai carne preparata, sosuri, grasimi, etc. De exemplu, o proporție echilibrată ar putea însemna ca 50% din rația zilnică să fie bazată pe carne, 25% orez, 10% legume și fructe permise (morcovi, castraveti, broccoli, pepene, afine, mure).

| sierra1 a răspuns:

Cărniță - dacă te ține buzunărelul

| mihai69 a răspuns:

Mâncare de orez cu legume (morcovi, păstârnac, țelină) cu carne de pui / vită.

| gabicoo a răspuns:

Socrella Food!

| gabicoo a răspuns:

Ciolannis!

| ReddY25 a răspuns:

Doar ecologica

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Purina

| nukeyly a răspuns:

Aia naturala ce o mananci si tu, biscuitii astia moderni le dai la animalele pe care nu le iubesti si nu ai timp suficient de ele.
Cum ti-ar placea sa-ti dau in fiecare zi 1 felie de paine cu 1L apa?

| antoniaprr90 a răspuns:

Royal canin

| 3243F6 a răspuns:

Paine si oase

| Anailioiu a răspuns:

Cereale cu lapte