| Adeeeeeee a întrebat:

Ce nume sa-i pun porcusorului meu de guineea care l-am luat azi(e fetita si are cateva luni). Fundita puppy dog eyes

12 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Bella - daca iti place - sa-ti traiasca

| AnonimKidd a răspuns:

Misty,Ronna,Therese,Flavia,Misty,Rosy,Rosaline,Maya,Odet,Celine,Laurine,Yvone.

| Λndrei a răspuns:

Bella!

| Seniorithabebi a răspuns:

Peghi, Pochita, Ruby.

| OtiliaP a răspuns:

Lilly, Sunshine,(daca are linii) Stripe. Milly, Mursik, Niko... Funda?

| foxsilver a răspuns:

Rontzi

| Ebsghjs a răspuns:

Groofy! love struck
Skinny
Bell
Linda
Sasha
Lilly
Lovela
Sun
Grumpy big grin

| Monika31 a răspuns:

Jenny,Jessica,Lexi,Foxi,Pinky,Lola,Loly,Daisy,Betty...etc sunt multe:d Sper ca te-am putut ajutahappy

| ana00700 a răspuns:

Daca este foarte pufoasa Snowy,Sky,Ambre,Kristy, Izzy, Susan.

| BakeRolls a răspuns:

Crispy,Buffy,Blossom,Greta,Light,Sunshine,Lover,Luvie,Poema,Maggie,Bubble,Paris,Sasha.Sper ca ti-am fost de ajutorbatting eyelashes

| Razvan69 a răspuns:

Whiskey

| anaamaria a răspuns:

Ciao! Si eu am unul si il cheama Miki sau poti sa ii pui kiki Batherbool,Liki,Libi,Rosy, Fifi, Cipsy...