| adry_4672 a întrebat:

Ce parere aveti? Care rasa e mai frumoasa:chihuahua sau yorkshire terrier?

Răspuns Câştigător
| DemonicaMrx a răspuns:

Eu iti recomand un yorkshire terrier ca si specialista in caini eu stiu ce caine i s-ar potrivi unei fete si acela este yorkshire terrier.este bun de tinut in poseta si usor de plimbat.

9 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Yorkshire Terrier. love struck

| Jane_6633 a răspuns:

Yorkshire Terrier big grin

| Mentaaaaa a răspuns:

Sincer nu as prefera nici unul dintre ei. Dar daca as avea de ales as lua yorkshire terrier happy.

| MrSpooky a răspuns:

Yorkshire terrier nu am suportat niciodata chihuahua

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Eu zic ca amandoua sunt frumoase:Xbig grin:d mie imi plac foarte multi caini dar totusi este mai mult pnetru fete yorkshire terrier dar este fff frumoslove struckfundi plis :*?

| mary0110 a răspuns:

Mie imi plac amandoua rase de caini... Am yorkshire si chihuahua... Mai multa grija trebuie sa am de yorkshire, dar chihuahua pare a fi mai loiail si ascultator

| alina17ilinca a răspuns:

Eu cred ca chihuahua. sint asa micuti si draguti tongue; yorkshire terrier sint foarte greu de ingrijit, din cauza parului...

| alinutza62 a răspuns:

Yorkshire terrier

| darixxD a răspuns:

Yorkie ♥ Sincer, nu mi.aş lua unul. Dar e muult mai draguţ decât chihuahua laughing