| ChocolateDroid a întrebat:

Ce parere aveti despre catelusii din rasa YorkShire Terrier?

9 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

N-am nimic impotriva, dar imi par niste soricei, nu catei laughing)
Eu prefer caini mai mari, cu personalitate!

| anad a răspuns:

Sunt foarte scumpi si dragalasi! Pentru cei care vreau caine in apartament sunt cei mai potriviti.Lasa par, dar daca sunt ingrijiti corespunzator nu ar trebui sa fie o problema.

| Roby67 a răspuns:

Mie nu imi plac de loc. Dar cui ii place sa ii creasca.

| Floreenofficial a răspuns:

Nice :X
sunt draguti si simpatici :X

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ia-ti un hamster, e mai usor de intretinut. Iar de vrei caine, asigura-te sa aiba macar 15 kg greutate.

| Parisblue a răspuns:

Sunt asa simpaticiii:X.http://static.gotpetsonline.com/......r-0220.jpg Mie imi mai plc husky si shitzu :x

| Miha a răspuns:

Sunt dragutilove struckdar toata lumea vrea rasa asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ft draguti :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt tzoopel draguti si faini cam toata lume ar vreau unul