| iambusy a întrebat:

Ce parere aveti depsre rasa de caini yorkshire terrier? FUUNDA

Răspuns Câştigător
| bibiiiy a răspuns:

Sunt niste scumpiiilove struck..intial,am optat sa imi iau un yorkshire, dar m-am razgandit si mi-am luat un bichonellove struck..sunt niste ingerasii..bye!

| iambusy explică (pentru bibiiiy):

happy ce nume i-ai dat?

9 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Studiez medicina veterinara iar dupa parerea mea este un caine minunat de companie, chiar intentionez sa imi iau unul.
Am o prietena care are un yorkshire de 2 ani, cand il duce in oras sau undeva il baga intr-o geanta.
Se adapteaza foarte bine la viata de apartament, este bun cu toate varstele (copii, adulti, batrani).
Succes si o seara placuta! happy

| EvangelineLovin a răspuns:

Sunt adorabili

| asdfghjkll a răspuns:

îmi plac foarte mult

| pwp a răspuns:

Ce parere sa am?
Ce -as putea spune despre fata asta draguuuuta :x :x? http://www.vanzare-caini.ro/ckfinder/userfiles/images/yorky2(1). jpg
Imi plac cainii de talie mica, sunt adorabili :x.Am si eu un pekenez :D

| Clauvdgg a răspuns:

Preaaa mult paaar si preaa mici!

Răspuns utilizator avertizat
| ลdrأลทล a răspuns:

Eu cred ca sunt draguti am si eu unu musca tare dar pazeste bine oricei spui