| teuta99 a întrebat:

Ce parere aveti de ideea de a face o camera speciala doar pentru pisici?

20 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Chiar asa de multe ai? thinking Sunt cu patru sau cu doua picioare pisicutele?hee hee

| Arthur a răspuns:

@kiduuu... Cam in ce mahala stai tu sau in ce fundatura de iti permiti sa vorbesti in halul asta? Nimeni nu te-a jignit, ci au incercat unii sa fie mai glumeti sau mai putin glumeti.
In situatia actuala orisicum intrebarea e deplasata cand atatia oameni mor pe strada neavand un acoperis deasupra capului.
Se mai intrevad si studiile tale superioare dupa felul cum jonglezi cu limba romana.
Am evitat sa il raportez pe mayas dar pe tine pentru ca te-ai bagat in seama aiurea si ai jignit mai multe persoane o s-o si fac. La ne-revedere!

| Arthur a răspuns:

Palatul Buckingham are 600 de camere, dar pisicile dorm afara.

| Cσσкiє a răspuns:

Bună seară! Ador pisicile, sunt animalele mele preferate, sunt aşa blânde, scumpe şi drăguţe! Nu e o idee rea, vrei s`o " construim " împreună? Să nu`mi dai ceva prea greu de făcut, am 12 ani! Eu lipesc tapetul cu lăbuţe, de acord? Te pup, o seară frumoasă! happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca ai spatiu si nu ai ce face cu el nu vad nici un inconvenient.

Abh
| Abh a răspuns:

Eu cred ca mai bine faci o camera speciala pentru un copil decat pentru pisici.

| User a răspuns:

Sincer... n-am mai auzit o asa idiotenielaughing

lolita
| lolita a răspuns:

Motanul meu are o camera dor pentru el, nu-mi place sa doarma pe unde apuca. are patutul lui, toate jucariile, mancare, nisipul etc.
multe persoane cand au vazut asta m-au criticat, dar si el este unul din familie si are aceleasi drepturi si nevoia la intimitate. cand nu are chef sa stea cu noi pleca in camera lui si sata acolo linistit. nu este nimic ciudat in faptul de a avea o camera doar pentru el.

| Dizzydizz a răspuns:

Paul 27 -fraierhappy

iar bitter asta numa glm de prost gust facehappy ar merita un premiu pentru idiotenie

asa
pay e buna ideeasmug
imi place

daca ar fi pentru cutzi ar fi mai klumea
si ew iub animalele
:*
succes

| Dizzydizz a răspuns:

Cum m am exprimat eu in lb romana nu-i problema ta.Fiecare vb cum vrea.Cat despre comentariul tau, pur si simplu a pus o intr teuta99 si u vii cu aburelile tale.las-o baltaoh go on

| cristiancristir a răspuns:

Buna ideia. Cand vezi oamenii pe strada fara casa si fara munca, muritori de foame, aminteste ti ca ai o camera in plus acasa pentru pisica. Sa vezi ce bine te simti.

| PuF_8706 a răspuns:

Ff buna.si eu ma gandeam sa fac acelasi lucru...

| IepurasulBrunet a răspuns:

Pisicile sunt animalele mele preferate si chiar as vrea sa se construieasca asa cava. Te sustin si daca am cu ce te voi ajuta.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| me_3408 a răspuns:

Super ideea big grin

| akatsuki a răspuns:

Geniala! Bineinteles daca ai spatiul necesar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ar fi o idee excelenta deoarece ele fac parte din familie nu? Si fiecare din familia ta are o camera nu? Ei, ele nu merit o camera? Sa se joace acolo, sa faca ce vor acollo...ar fi o idee ff bunawinking succees

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat spatiul iti permite, mi se o idee foarte frumoasa happy. asa ar avea si pisicile intimitate cand se spala tonguetongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... daca vrei tu... da. dar cate pisici ai? eu, peste vreo doua saptamani o sa-mi cumpar si eu una!big grin

| andy_3925 a răspuns:

Imi doresc sa ma reincarnez in pisicalaughing