| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre pisici?

Răspuns Câştigător
| Cat a răspuns:

Pe mine ma fascineaza, dar cred ca nu-i greu sa-ti dai seama de asta dupa numele meu de utilizator. Si semn ca nu sunt singura, sunt o groaza de autori care le-au folosit ca inspiratie. De egipteni ce sa mai spun, daca au ajuns pana sa le si venereze...
Imi place impasibilitatea lor si mijloacele lor subversive de-a te determina sa faci exact ce-si doresc.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Guguloaie de blana alintate

| Demise a răspuns:

Sunt drăguţe, cu chef de joacă. Dar stau cu tine doar acă le dai mâncare sau le alinţi tot timpul. În acest caz vor să dea bine pe lângă tine, asta nu îmi place la ele.

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Is frumoase si dragalase sunt jucause doar ca nu le plac baile te sgarie si nu poti face nimic cu ele si lasa ghemuri de par peste tot.Dar de caine am o parare buna e dragalas e simpatic ii plac baile nu face mizerie nu face pretentii e jucaus si te apara la frica.

| DSabb a răspuns:

Nu imi plac pentru ca te lingusesc ca sa le dai mancare si in afara de asta dorm foarte mult sunt plictisitoareee! Nu poti sa iesi cu ele la plimbare dar cu un catel da, poti sa alergi sa te joci, sa-l dresezi etc Cateii sunt mai interesanti decat pisicile. Bine acum si depinde persoana... Daca esti o persoana cu putine activitati si stai in pat toata ziua e ok sa ai o pisica, dar tot cainele e mai bun