| storm12 a întrebat:

Ce parere aveti despre hamsteri?

Dar pisici?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @storm12! Ambele sunt animale de companie care au farmecul lor. Am avut hamsteri în copilărie, era un decliciu pentru noi să ne jucăm cu ei, dar aveam și responsabilitatea de a-i îngriji, și crede-mă nu e simplu. Acum am un motan de 7 ani care are niște fițe de vedetă nedescoperită. Concluzia ar fi că dacă-ți plac animalele este imposibil să nu te atașezi de ele.
O seară cu zâmbet să ai!

7 răspunsuri:
| Sckipper a răspuns:

Hamsterii sunt usor te intretinut si nu consuma mult(dar ai grija sa ii ti in cusca,daca scapa incep sa roada fire si nu e prea bine)
Pisicile sunt mai greu de intretinut,manaca mai mult, daca le ti in casa trebuie sa le dai drumu afara mai mereu ca altfel o sa te plimbi cu farasul dupa ele.+ca pisicile lasa mult par pe haine, par care poate devenii periculos uneori. pisicile sunt mai afectuase in comparatie cu hamsterii(daca vrei un animal cu care sa te joci pisica e mai buna).

| aladinbeci a răspuns:

Imi plac foarte mult pisicile.Despre hamsteri, ce sa-ti zic? N-am avut niciodata vreunul, dar cred ca sunt niste animale dragute si simpatice.

| Sperman a răspuns:

Hamsteri nu-mi plac, urasc rozatoarele!

Pisicile sunt acceptabile, cu toate ca nu am nici un animal mi-ar placea sa am dar nu pisica, un catel.

| TimeParadox a răspuns:

Iubesc pisicile :X sunt atat de dragalase... si hamsterii sunt draguti big grin

| Georgyx a răspuns:

Ador pisicile! Sunt tare dragute, curate si gratioase. Mai sunt si unele obraznice dar trebuie sa stii ce sa alegi.

| Danutzu28 a răspuns:

Pai sunt foarte dragute amandoua dar sa nu le cumperi pe amandoua odata o sa iasa uratwinking

| Danutzu28 a răspuns:

Sunt foarte dragute amandoua! dar sa nu le cumperi pe amandouaa odataa o sa iasa urat!winking