| Alexandra7201 a întrebat:

Vreu sa va intreb ce parere aveti despre bratarile prieteniei de aici https://www.facebook.com/bratari.accesorii. :) As aprecia o parere sincera si daca va place puteti da si un like. :D Mersi.

6 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Sunt super! Eu niciodată nu știut să fac așa ceva...

| Alexandra7201 explică (pentru oOSaritaOo):

Mersi.happy De aceea am si inceput sa le vand pe internet, pentru ca sunt o multume de persoane care isi doresc asemenea bratari insa nu stiu de unde sa le achizitioneze. big grin

| BlackEyedGirl a răspuns:

Imi plac mult, mai ales acelea cu nume. love struck

| BYGGeo a răspuns:

Foarte frumoase. Fac si asa ceva dar nu imi reuseste sa fac ce faci tu.