| Sparkzz a întrebat:

Ce parere aveti despre cateii Tekel eu cred ca sunt minunati :-)) Voi?

6 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Da sunt minunati cateii. Si eu am un catel tekel pe nume Bart.

| Enaaa a răspuns:

Imi plac foarte mult cainii... dar din pacate nu pot avea unul, imi doream un Teckel, dar mama mea nu prea ii de acord cu catei in apartament... Dar ador aceasta rasa, sunt asa dragutiii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac catzei pisicutze dar sa fie de talie mica, orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt atat te draguziiiiiiii mai ales cant au o 1 luna jumate! Eu am un tekel riki il cheama, e baiat! nu spun ca, caini de talie mare

| adrykiba a răspuns:

Eu am un teckel, o fetita de 3 ani, este foarte alintata si rea.Cat ii ea de mica are un latrat de dobermansi este foarte friguroasa, mereu se baga sub plapuma mea si maraie daca o deranjez.