| AnaMaryadragutaa a întrebat:

FUNDA! Acum 2 saptamani am dus catelusa mea la monta. De doua ori,o data sambata si o data luni. Care e probabilitatea sa fi ramas? nu am observat mari schimbari la ea,cea mai mare si cred ca si singura este ca e mai rea cu cateii latura,maraie si chiar sare sa ii muste, lucru pe care nu il facea. Ce parere aveti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,sigur a ramas deoarece daca procedeaza in felul acesta deja isi stapaneste instinctul de a-si apara puiutii.O sa mai fie schimbari, trebuie doar sa ai rabdare.