| Intruder19 a întrebat:

Ce parere aveti despre cruzimea chinezilor care ucid anual zeci de caini prin metode foarte neortodoxe

Va invit sa semnati aceasta petitie http://www.ptroa.co.il/petition/index.php

ATENTIE: Imagini foarte tulburatoare!

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Buna si tie!

Trebuie sa adaug ca nu ucid numai caini, ci si pisici cu cruzime.

Nu stiu de ce voi vedeti doar cainii cand scrie si de pisici, au aceiasi importanta pentru iubitori.

Chinezii nu sunt ortodoxi pentru a le fi mila de animale, cum am mai raspuns la o intrebare anterioara ei mananca orice.

Bineinteles ca cei de aici vom lupta pentru aceste animalute.

Si da, va sfatuiesc la randul meu sa nu va uitati la imagini pentru ca m-am uitat si eu acum ceva timp si o iti dau un puternic impact emotional.

1 răspuns:
| Kennysa a răspuns:

Am semnat petitia asta si altele 30, dar sunt cruzi,nu s-au schimbat in atatia ani,ce te face sa crezi ca se vor schimba acum? am semnat aceasta petitie,sa speram ca se va face dreptate in cea ce priveste animalele, si ele au o sansa la viata si chinezii le iau aceasta sansa, succes cu petitia!