| Cricy a întrebat:

Ce părere aveți despre hrana de caini Pro Pac pentru un ciobanesc german sub un an? Dacă nu pot sa i-o dau atunci cand e mai mare de un an pot? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Am ciobanesc caucazian si l-am hranit de la 4 luni cu Pro Pac Pui & Orez brun si Pro Pac Meadow Prime Miel si Cartof. Cu astea s-a simtit cel mai bine dupa ce am incercat multe altele...

4 răspunsuri:
| Wyse a răspuns:

Poti sa-mi spui cat timp are ca sa pot sa-ti zic ce sa nu ii dai. Oricum poti.

| Cricy explică (pentru Wyse):

Are 3 luni

| Wyse a răspuns (pentru Cricy):

Nu trebuie neaparat boabe, da-i oase.

| Cricy explică (pentru Wyse):

Nu vreau sa il învăț cu oase, si am intrebat asta pentru că știu că perioada de la cateva luni la un an la caini e critică. Ea stabilește cat de mare si puternic va crește.