| sfdshsnsa a întrebat:

Ce parere aveti despre kickboxing? happy

Răspuns Câştigător
| nicusor19 a răspuns:

In primul rand, orice sport este bun atata timp cat il practici din placere si cu seriozitate.
Vreau sa stii ca sportul pe care tu l-ai mentionat face parte dintr-o categorie de Arte martiale, aceasta categorie de arte martiale se numeste(FULL CONTATC).
Ca orice sport care implica lupta corp la corp, acest sport este menit sa iti dezvolte unele capacitati, atat fizice cat si psihice.
Iti doresc succes! daca vrei sa mai vorbim despre asta lasa-mi un mesaj

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceva plictisitor

| nicusor19 a răspuns:

Ai facut cam rau ca te-ai apucat de sala.
Ai sa vezi ca odata cu trecerea timpului sala iti va incetini reflexele

| BurN a răspuns:

Este un sport foarte tare, mai recomand si Arte Martiale Mixte si Judo! Kickboxing trebuie sa il practici serios, nu faci 2luni apoi "ahh numai imi place vreau alt sport", te va ajuta la trupu fizic si psihic!

Noroc.

| YourDailyApple a răspuns:

Violenta inutila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut, printe alte multe sporturi
e un sport foarte bun, in sensul ca, pe mine m'a ajutat destul de mult, atat la dezvoltare, cat la reflexe, viteza, forta. acum am trecut pe sala. sper sa ajute, salut!