| YellowGuy a întrebat:

Ce parere aveti despre >kickboxing?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Nu ori cine poate practica. Daca ai de gand, prima data trebuie sa inveti sa iei bataie. Daca suporti loviturile, poti practica. Ca si sport este foarte dur si necesita o conditie fizica deosebita, si foarte multa concentrare. Asa se spune; Multi se inscriu putini sunt chemati. Pa

2 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Kickboxing iti da aaaaaripi

| Miauti a răspuns:

Un sport care iti trebuie mult antrenament