| rzvtzapu a întrebat:

Stie careva vreun club unde se face kickboxing de performanta?
Si daca da,ce parere aveti despre el, il recomandati?
Multumesc anticipat happybig grin...

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Respect gym, ia cauta pe net despre ei.
Sunt si langa metrou, se ajunge usor.

| rzvtzapu explică (pentru Cosmin86):

Respect gym e langa mine dar am inteles ca se fac doar antrenamente pentru amatori

| Cosmin86 a răspuns (pentru rzvtzapu):

Au si profesionisti.

Uite o stire din http://www.ftr.ro/titlul-mondial-superkombat-se-decide-la-cluj-56156.php :
"La 22 de ani, sportivul de la Respect Gym a pierdut un singur meci la profesionişti, anul trecut, la Superkombat Constanţa, contra lui Hakan Aksoy din cauza unei accidentări. Din şapte victorii, nu mai puţin de cinci au fost înainte de limită."

| rzvtzapu explică (pentru Cosmin86):

Ok mersi... o sa ma duc pana acolo sa vad despre ce e vorba big grinbig grin

| vanonim a răspuns:

Dinamo,un club foarte bun, sau Rapid, asta daca stai in Bucuresti.Cauta o sala de box cunoscuta nu orice baraca.

| rzvtzapu explică (pentru vanonim):

Pai asta caut frate big grin de aia ma tot documentez... orqm mersi big grin