| oliviaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre lumea din ziua de azi? si... credeti in 2012 si daca da din ce cauza credeti ca se va intimpla si ce se va intimpla

8 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

In 2012 lumea o sa si semneze sentinta la moarte in varianta electronica aproape in mod inconstient, iar in 21 12 2012 o sa fie ceva gen INCEPUTUL sfarsituluibig grin

| Dina a răspuns:

Lumea din ziua de azi este foarte rea si indiferenta, dar in legatura cu sfirsitul lumii n-am motive sa cred.

| oliviaaa explică:

Sunt de acord cu voi toti dar vreau mai multe raspunsuri!

| Fanatic a răspuns:

Nu in 2012 pe care il vezi in filme...eu zic ca ceva, ceva o sa se intample

| 1n3x a răspuns:

Nu cred ca va fi sfarsitul lumii, ci doar cateva 'mici' modificari la nivel global precum: inversarea polilor magnetici ai Pamantului, schimbarea climei, ADN-ul uman se va reprograma etc.

| EaDuduTza a răspuns:

Lumea de azi e ff*complicata! Dar referitor la 2012 eu nu cred, dar totusi sfarshitul lumii va fi, atunci cand nimeni nu o sa mai creada in Dumnezeu!

| Mittens a răspuns:

În 2012 nu se va intâmpla nimic, iar lumea din ziua de azi este din ce în ce mai cretină.

| Dragutzza12 a răspuns:

Lumea din ziua de astazi polueaza prea mult planeta! Pana si un ambalaj de baton de ciocolata daca il arunci pe jos se va polua.Noi singuri ne-am distrus. Iar anul 2012 a fost o imaginare a oamenilor ca se va intampla ceva.dar eu nu cred!