| Alexandruza11a a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care abandoneaza cainii? dau fundita celui mai concret raspuns

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Sunt mai animale decat cainii.
am auzit ca circula pe undeva fraza:
"cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii"

| cristinela4 a răspuns:

Persoanele care procedeaza astfel, trebuie aruncati in strada macar o noapte sa treaca prin chinurile animalului, si dupa asta sa il intrebam daca mai are de gind sa faca acest lucru!

| D5e1n3i5s9a a răspuns:

Pur si simplu nu au suflet. Nu au gresit cu nimic cainii. Sunt si ei niste sufletele chiar daca sunt animale. Nu au gresit cu nimic.Mai degraba cei care abandoneaza sunt animale.