| just4you_6809 a întrebat:

Buna tuturor am intrat anul acesta la liceul Loga Timisoara. Cei care sunteti deja la acest liceu ce parere aveti despre el? Cum sunt profesorii si e de treaba lumea pe acolo? Fundita celui mai bun raspuns!
Rog a raspunde doar persoanele care sunt la acest liceu

1 răspuns:
| NoHackJustMe a răspuns:

Am un prieten care e la acest liceu. spune ca e destul de bun si unii profesori nu sunt asa de rai dar daca ai ghinion sa prinzi cu unii rai...mai bine iti faci rugaciunea ca daca nu inveti la lectia PERFECT esti mancat...