| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

Ce parere aveti despre rasa Legion Kenel? si cat m-ar costa?

1 răspuns:
| bogdan112345 a răspuns:

Costa 400 euro- unchiul meu are mascul si femela. pui de 2 luni costa 400 euro
nu iti recomand. dinamita pe 4 picioare, la fel ca Rottweiler(am eu), nu iti recomand nicunul. salut, si ai grija ce iti alegi, lasa-i pe altii sa fie *marfa*, tu i-ati un ciobanesc german standard, cel mai fain catel si mai destept, tatal meu are unul de 5 ani si cateva luni si nu i-a parut rau niciodata ca a ales acea rasa de catel.