| Teodoragnis a întrebat:

Ce parere aveti despre Wrestling si despre K1?
De ce va place si de ce nu va place?

6 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Wrestling ce sa zic, acum vreo 3-4 ani ma uitam dar m-am plicitisit, sunt o prostie mare de tot. Este doar teatru, nimic real, totul regizat si pokemon e mai real. Cat despre K1 nu comentez.

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Da imi place mult Wrestlingul da si K1... e prea tare ca sa nu iti placa love struck;-)

| max_3105 a răspuns:

Wrestlingul e un trucaj ordinar.
Imi place k1.happy
vreau sa curga sangelaughing

| Bogdanell5 a răspuns:

Wrestling-Numai teatru
K1-nu stiu, vad ceva mai interesant in fiecare pauza la scoala
si... YoYo cred ca tie iti plac baietii nu sportullaughing

| destroyer08 a răspuns:

Imi place wrestlingul, ma uit doar de distractie pentru ca din aceasta cauza este facut pentru entertaining. K1 ce pot sa zic ma mai uit cateodata, nu mereu

| Lynx_9987 a răspuns:

Mie imi place Wrestling Superstars si tin cu Randy Orton cine e cu mine?