| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti voi despre industria wwe si despre wrestling

Răspuns Câştigător
| logatcamembru a răspuns:

Iubesc wrestilng-ul sincer rolling on the floorma uit mereu love strucklove struckpwp:*

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pierdere de timp dar e profit pentru cei ce sponsorizeaza si cei care fac caterinca in ring.

| Boomzz2012 a răspuns (pentru mgtow):

Auzi nu e nicio pieredere de timp.eu nu sunt obilgati sa se lupte daca vrei sa stii! Daca le place acest sport.

| mgtow a răspuns (pentru Boomzz2012):

Pe tine cine te-a pus sa raspunzi la comentariul meu? Ocupate de treaba ta.

| Boomzz2012 a răspuns (pentru mgtow):

Auzi e o tara libera.Nu imi spui tu ce sa fac! clar? Si sa stii nu am nicio treba.

| mgtow a răspuns (pentru Boomzz2012):

Eu nu zic dar tu nu te bagi unde nu-ti fierbe oala, daca ceva nu-ti convine treci cu vederea ca nu are rost sa mai discute omul cu tine de pomana.

| Boomzz2012 a răspuns (pentru mgtow):

HoHO.Am zis si eu cv.iti sare tandara imediar!

| mgtow a răspuns (pentru Boomzz2012):

Eu nu m-am enervat dar ti-am dat de inteles ca nu imi place ca cineva sa comenteze fara rost, fiecare e liber sa faca ce vrea dar nici sa ajunga in situatie de conflict nu e deloc o cale de a face dreptate.

| Boomzz2012 a răspuns (pentru mgtow):

Hai pa

| valyNo1 a răspuns:

Nu-mi place deloc

| leo987 a răspuns:

Balet. Show pentru bani si americani indobitociti de sistem care se uita la mimarile alora. Ia sa se bata John Cena ala cu orice luptator de K1 de greutatea lui, sa vezi cum cade Cena din prima repriza.
Industrie de facut bani pe seama oamenilor naivi.

| baiatfin a răspuns:

Si eu ma uit!