| cristime a întrebat:

Ce parere aveti despre wrestling?

Răspuns Câştigător
| Anna_5295 a răspuns:

Mie imi place si cateodata ma uit!big grin

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Teatru ieftin.

| Coriii a răspuns:

Mie imi place... dar nu prea ai ce invata de acolo ma uit. mi se pare ceva interesant...
dar am o dilema, multi zic ca e trucat printre care si eu cred la fel... imi poti spune pana la urma e sau nu e trucat? tongue

| adryyy a răspuns:

E super naspa. Niste prosti, handicapati si am mai auzit ca sunt si trucate luptele.

| cristime explică:

Pentru aia cu nume ciudat da e trucat da nu tot sangele de exemplu este real modul in care il fac sa apara e fals si na si manevrele chiar le fac da ii foarte moale ringu.

| zhady a răspuns:

Fake...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place big grin.
Baieti sexy, bataie si tot ce vrei smug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mai ales de Jonh Cenalove struck

| elenaskumpik a răspuns:

Wrestling il urasc nu-mi place... ce spun ma mai uit din cand in cand cu varmiu cand vine in vacanta de varabig grinbig grinbig grin cateodata imi place iar alteori nu prea nu ma pot hotara:O:O:O... app sunt fatabig grin

| raducmic a răspuns:

O parere foarte proasta! e cel mai naspa lucru inventat vreodata! happybye