| ☺Clau☻ a întrebat:

Ce parere aveti http://www.trilulilu.ro/Zdruly/5fb1ae430fe5f6? Mi se pare de-a dreptul incredibil, sper sa va placa

9 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Uimitor! Nu-ti vine sa crezi ca sunt adevarati! Si au, cred, doar 4-5 ani!

daniela
| daniela a răspuns:

Simpatici, talentati, draguti

| madycoco a răspuns:

Super love struck
talentati copii big grin

| Orannginna a răspuns:

Glumesti? Sunt atat de draguti! day dreaming

Chiar mi-a placut. 10 pentru "intrebare". tongue

| Katiee^^ a răspuns:

Multumesc happy. Imi place. Sunt foarte draguti acei copii laughing.

| adydassler a răspuns:

Super tare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau! Super, ce talentati sunt acei copiiwinkinglove struck. Da, imi placewinking, chair imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as spune "super talentati", dar reprezentatia e draguta si ei sint scumpi. Merita 9 happy

| fsorin96 a răspuns:

Suuper cata practica lea trebuit.