| Stancu22 a întrebat:

Cat timp trebuie sa stea puii de pisica nemancati pentru a le putea da pastila de deparazitare interna? (Puii au o luna si 3 sapt)

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Cateva ore.
Lasa-i fara bobite de la miezu noptii si cand te trezesti dimi le dai pastiluta pe stomacelul gol.
Atentie la greutate ca e mai importanta decat varsta, 1 sfert de pastiluta daca au pana intr-un kilogram, important e sa aiba minim 500grame ca sa ii poti deparazita intern.
Le faci rapelul daca doresti dupa 2saptamani.