| Florisa a întrebat:

Ce poţi face în timpul liber să nu te plictiseşti?

Răspuns Câştigător
| VicTeodor a răspuns:

Desenezi
compui poezii/povesti/scrii pe blog
te uiti la filme sau seriale pe net sau la tv
devii pasionat de un stil de muzica
faci sport(inot,volley,culturism,baschet,handball, dans etc)
poti sa canti
te intalnesti cu prietenele tale
cauti ceva interesant pe net
gatestibig grin
iti combini hainele sau incerci sa le modifici
daca iti place sa citesti, citeste.

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Iesi cu prietenii undeva(la film,la strand,la o terasa,in parc,la picinc etc).
Deseneaza sau picteaza.
Citeste(chiar daca nu te tenteaza ideea,sa stii ca sunt carti foarte interesantehappy ).
Fa coregrafii pe melodiile care iti plac.
Canta.
Fa sport(iesi la jogging,dans,volley,handball,gimnastica,culturism etc).
Uita-te la filme/seriale.
Raspunde la intrebarile de pe TPU.
Fa farse la telefon sau pe mess(bate-ti joc de uniibig grin).
Cheama prietenele la tine si va uitati la filme,va bateti cu perne, va faceti unghiile, dansati etc.
Gateste.
Asculta sau fa muzica.
Combina-ti hainele cum iti place tie.

| lady$$$ gaga a răspuns:

Plz fundita poti sa mergi in oras sa stai pe calculator sa te uiti la un film sa citesti sa pictezi orice vrei tuh fundita