| Nicole_7472 a întrebat:

Ce preferati:bichon maltez sau yorkshire terrier toy?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Bichon maltez :X sunt ff draguti dar si cei yorkshire terrier toy si aceia sunt tare draguti dar parca mai dragut e un bichon

Răspuns utilizator avertizat
| BiancaDenisa a răspuns:

Bichon Maltez(am eu unul si este cel mai dragalas lucru )

| djrobby a răspuns:

Yorkshire terrier toy!

| KiaraHoney a răspuns:

Toti cainii imi sunt dragihappyDar dintre astia doi, bichon maltez sau havanez, si yorkie e dragut si nu se murdareste vizibil dar bichonul e cea mai "curata" solutie.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon maltez...e atat de dragut :X

| Maothecat a răspuns:

Bichon maltez

| Carllla a răspuns:

Bichonnnnnnnnnnnn:X

| Cristinikaa a răspuns:

Yorkshire terrier pentru ca sunt adorabili si raman mai mici decat bichonii+sunt mai usor de ingrijit