| gingergirl1 a întrebat:

Ce rasa de caine sau ce caine ar fi perfect intr-un apartament cu 3 camere? Eu as prefera unul de talie mica! thinking

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și eu tot unul de talie mică aș lua, un bichon.
Pa, pa.

| Lane a răspuns:

Un westie sau un bichon maltez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Din rasa bichon e cel mai potrivit, sunt niste catei foarte dragalasi si ata de prietenosi.
Te pup!

| deeadeea111 a răspuns:

Unul mai mic precum rasa bichon

| GutuvanMorgan a răspuns:

Bishon, pechinez, ciuaua, terrier chiar...

| Azurry a răspuns:

Și eu tot un pichinez aș lua.

| LastMimzy a răspuns:

Buna,bichon dar e cam scump, o varianta mai ieftina ar fi caniche sunt minunati si eu am o catelusa caniche si sunt foarte multumita, e cuminte, jucausa, si foarte desteaptahappy

| Liiia7 a răspuns:

Caine pechinez happy

| Dogyyy a răspuns:

Eu zic ca ar fi perfect un bichon, chiuaua, techel(soricar)white terrie, pudel, yorkshire si pomerian.Eu am unul care atunci cand era mic era un techel frumos cu blana scurta si acum are o blana mare si pufoasa si atunci cand ii fac baie i se increteste blana de zici ca e bichon. Funda?