| MyGoodLife a întrebat:

Ce rasa de caine imi recomandati? Chiar daca nu o sa am unul prea curand crying

Dau funda clown

Răspuns Câştigător
| TequilaG a răspuns:

Buna! Depinde ce fel de caine vrei. Daca iti doresti un caine mai mare, ti-as recomanda un Husky. Daca iti doresti un caine mai micut, ti-as recomanda un Bichon Maltese sau un Shih Tzu. Sunt foarte prietenosi, dragalasi si ascultatori.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shitzu.E super dragut.puppy dog eyes
Sauu..labrador

| AnaSuricata a răspuns:

Cumpara-ti un Akita Inu.Chiar daca este scumpicel, nu o sa regreti niciodata alegerea facuta.

| Memo97 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult cainii kusky (aia de rasa au ochii diferiti, unu verde si unu albastru)winking

| cosmii10 a răspuns:

Pitbull. Funda?

| anagrig a răspuns:

Iti recomand fara regrete un golden retriever. Este un caine frumos, ascultator, inteligent si foarte loial. Daca vrei un caine mai mic, bishonii sunt tare dragalasi. :XXXX

| boss_5292 a răspuns:

Un caine se alege dupa mai multe criterii.
In primul rand depinde de caracterul pe care vrei sa il aiba cainele tau. Daca vrei un caine foarte dominant iti recomand un pit sau un rottweiler. Daca vrei un caine prietenos si jucaus chiar si cu strainii iti recomand un husky.