| C0nv3rs3 a întrebat:

Ce rasa de caine imi recomandati? nu ma pot hotari care! care e cea mai draguta rasa primeste funda (sa nu fie rase uriase vreau mai pitic pentru apartament)

Răspuns Câştigător
17 răspunsuri:
| Ruxuletz a răspuns:

Westie :X

| AdeNoid a răspuns:

Terrier westie...e cel mai dragut caine.Are varumeo si il adorr:X
Nu lasa par deloc, este mega ultra super jucaus, se ataseaza de toata lumea, iubeste copiii enorm si este super istet super super intelgent. poti sa iti iei si bichon frize sau maltez dar. terrier westie e the best off all:X

| Saya a răspuns:

White pomeranian

| SunShineyKidu a răspuns:

De rasa mica : Bichon Maltez, Havanez; De rasa mare: Golden Retriever... Succes! ( Daca vrei sa iti pot recomanda un loc de unde poti lua un bichon maltez : Baneasa Shopping Center Carrefour Feeria; este un magazin de animalewinking :*

Răspuns utilizator avertizat
| NothingImportant200 a răspuns:

Yorkshire terrier :X:X:X:X

| DoctorulLove a răspuns:

Techer, sau pichinez.

| Lilia_1576 a răspuns:

Yorkshire Terrier :X

| NitrowsDwt a răspuns:

Cocker
Pechinez
Bishon

| HappyPebbles a răspuns:

Eu iti recomand cu sinceritate sa iti iei un Schnautzer pitic.Este un catel potrivit pentru apartament, este foarte simpatic si jucaus chiar si la varsta maturitatii.Totusi daca nu iti place rasa asta, alt catel potrivit ar fi un bichon maltezhappy.

| oxannabelle a răspuns:

Labrador si pechinez love struck

| DracusorImpielitat a răspuns:

Buldogii de toate felurile sunt potriviti. sunt amuzanti la figura si pot fi crescuti la apartament. dar mai fac si surprize prin casa.

| little4angel a răspuns:

Cocker Spaniel Englezesc; Bichon Bolognese; Buldog Englez; Bichon Havanez; Caniche Pitic; Pechinez Imperial; Bichon frise; Pudel; Mai multe rase gasesti pe http://caini-de-rasa.ro/caini-de-companie.html. Sper ca te-am ajutat!

| LeTeodoraAndreea a răspuns:

Nu lua bishon! are o prietene si zici ca-i dracu in persoana! i-a beagle sau Shih Tzu Shar Pei e fff cuminte.de obicei cei mici st mai draci decet aia mari

| 000000619000000 a răspuns:

Cioaua