| JockerStoica a întrebat:

Ce caine ati cumpara dintre Bichon Maltez, Chihuahua, Bulldog Francez, Beagle, Bull Terrier Pitic?
Mentionez ca stau la apartament dar am timp de el.
Alegeti o rasa care va place si mi-a recomandati pentru apartament.
Am observat ca chihuahua este frumos cand e mic, cand e mare e urat cu spume... voi ce parere aveti?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Mai fatosi sunt bichonul dar trebuie tuns si este mofturos, beagle est drac gol cind este mic si lasa par mult si greu de adunat, eu as alege bichonul.

| TheCreeperBreakerRO a răspuns:

Eu ti-as recomanda Bull Terrier Pitic big grin

| FiveTheNovice a răspuns:

Beagle

| cici1911 a răspuns:

Buna eu as alege Bulldog Francez este un dulce!

| Irina262000 a răspuns:

Pai Beagle e foarte simpatic si jucaus, insa daca stai intr-un apartament nu e o idee prea buna...e foarte nazdravan...
In legatura cu Chihuahua am aceeasiparere cu tine.
Bulldogul francez e in acelasi caz cu Chihuahua: frumos cand e mic dar apoi..nu prea...
Asa ca ramane doar Bull Terrier Pitic si Bichon Maltez..Eu iti recomand Bichon Maltez, mi se pare mai dragut mai frumos, jucaus si il poti dresa destul de usor in legatura cu ''Bucuriile''winking
Sper k ti-a fost de foloswinking