| Fan7a a întrebat:

Ce rasa de caine mi-ati recomanda? Dar sa fie rau, sa muste pe oricine in afara de stapan... si sa fie mare, nu caine mic

Răspuns Câştigător
| Aştept a răspuns:

Daca vrei un caine mare si fioros cauti pe site-ul asta
http://www.animale.ro/caini
dar tu trebuie sal inveti ca esti stapana/stapanul lui si sa asculte de tine

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ciobanesc mioritichappy Am o catelusa mare cat mine, este foarte jucausa, pufoasa, nu musca decat cand este nervoasa dar daca latra sperie pe totihappy

Sau ciobanesc carpatin, este mai fioros si ar fi foarte bine pentru ca este rasa romaneascahappy

| pwp a răspuns:

Cainele lup e superb love struck

| crissdulcik a răspuns:

Doberman, Ciobanesc german, Saint Bernard sau Rotteiler. Sper sa te ajute raspunsul meu happy

| purplegirl1234 a răspuns:

Rotweiler sau Ciobanesc german, ciobanesc mioritic, doberman, saint bernard

| littleangelforever a răspuns:

Dobermanbig grin am si euhappy