| Bibuu09 a întrebat:

Ce rasa de caine preferati sau aveti?

Răspuns Câştigător
| cryssa a răspuns:

Am un bichon maltese de 10 luni:X
e un scumpicbig grin, e de talie mica dar a crescut destulthinking
e jucaus si foarte pufos, nici macar nu ii cade parlaughing
mama are alergie la caini dar l-am putut pastra, este animal antialergenicbig grin

8 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Bichon de orce fel si Beagle. Nu am nici una din aceste rase superbe.

| anad a răspuns:

Coker! Este o frumusete de culoare neagra ca antracitul cu parul lung, pe urechi numai inele si in rest doar onduleuri! Un cersetor de iubire si afectiune pe care ti le intoarce inzecit!

| Bibuu09 explică:

Am uitat sa mentionez si mie imi plac la nebunie bichoni sunt albi si pufosi si vad ca multor lume le place bichonu mersi de raspunuri funda la totilove struck

| SelenaSuperFan1 a răspuns:

Cel mai frumos si desptept caine este maidanezul spus metis el este bun si este de orice fel alb negru de toate s, au bichonul ala care are culori diefert ie intr-adevar bichpnul este frumos si eu il ador dar si metisu e!

| ElenaErika a răspuns:

Bichon Bolognese sau chow chow...sunt adorabili:X

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Chow chowlove struck o rasa frumoasaalove struck
rottweiler love struck am avut si eu numai ca era corcitura cu pitbull.cat m-am chinuit cu el.laughing crestee mareee laughinglove struck

bichon -->sunt dragutilove struck

| KamyKaze666 a răspuns:

Eu as vrea un
Ciobanesc Carpatin face totul praf ori ce caine e matahala daca este bine crescut ajunge sa fie la fel de mare cat omul
Sau un caine lup ca al meu tongue iar cand am scris caine lup l-am auzit latrandlaughing

| anutza_2917 a răspuns:

Buna! am un bishon este foarte mic pufos si alb ca zapada e cel mai frumos caine care l-am vazut sper sati placa te pupwinking