| KillerBunny1500 a întrebat:

Ce rasa de caine ti-ai dori?

11 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Am deja un caniche. Dar mi-ar fi plăcut să am si un ciobănesc mioritic.

| Hombre a răspuns (pentru floresdemayo):

Un cioban nu vrei?

| floresdemayo a răspuns (pentru Hombre):

Ai unul de împrumut laughing?

| blueheart a răspuns:

Cel pe care il am acum. Nu mi-as dori altul. E un maidanez alb pe care il cheama Pufulet laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru blueheart):

Să fie iubit!

| blueheart a răspuns (pentru floresdemayo):

Multumesc! kiss. Dar mi-as dori ca si tine un ciobanesc mioritic. happy

| Euletitia a răspuns:

Buna! am o catelusa pechinez is e o scumpica. desi eu imi doream un bichon, acum ca oa m pe ea imi dau seama ca a fost cea mai buna alegere. Tu?

| KillerBunny1500 explică (pentru Euletitia):

Eu mi-as dori cainele care mi-a murit, era o corcitura intre rasele lup si labrador, insa il iubeam nespus. Pe cand eram mica, cred ca aveam 1 an si ceva, m-a salvat de un sarpe si nu il pot uita. Mi-as dori acelasi tip de corcitura, care sa fie la fel de bine dresat, caci parintii lui au fost niste caini care aveau ceva premii la concursuri, dar imi fine noi l-am avut doar pe pui.

| Euletitia a răspuns (pentru KillerBunny1500):

Buna! iti doresc sa gasesti cainele care il caut is sa-l iubesti la fel de mult cum l-ai iubit si pe cel care a murit si cum imi iubesc si eu catelusa. O zi minunata sa ai!

| WinxSirenix a răspuns:

Labrador german

| PriNcEoFRoMaNiA a răspuns:

Dc vb asa?