| R0BERTT a întrebat:

Salutare, as dori sa-mi cumpar un caine, dar nu stiu ce rasa, as dori ceva mare (ca dimensiune), labradorul creste mare?

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Labradorul creste mare si este un caine frumos, dar poti sa atragi atentia la un Chow-Chow, au o greutate mare, sunt super draguti plus sunt unicul exemplar cu limba mov.Bafta!

10 răspunsuri:
| Rucsiii95 a răspuns:

Eu am un labrador, si e foarte mare :3. Un chow chow e perfect!

| R0BERTT explică (pentru Rucsiii95):

Chow Chow e mic? asa mi se pare din poze.

| KateMiddleton a răspuns (pentru R0BERTT):

Masculul ajunge pana la 40 de kg.

| R0BERTT explică (pentru KateMiddleton):

Mersi frumos!

| Rucsiii95 a răspuns (pentru R0BERTT):

E mare si chow chow-ul.

| KateMiddleton a răspuns (pentru R0BERTT):

Nu-i pentru ce

| pinkdimond a răspuns:

Da maricel

| allexandracovaci a răspuns:

Da labradorul creste destul de mare dar te sfatuiesc ca daca stai la bloc sa nu iti iei pentru. ca e pericol piblic:)) iti roade tot mai ales cand este mic dar si mare. picioarele de la masa podele, tot ce gaseste roade. http://toateanimalele.ro/Caini/Saint%20Bernard/Saint%20Bernard.php. MIE IMI PLACE MULT GOLDEN RETRIVER SI TECKELUL PT CA E FOARTE LINISTIT SI FRUMOS DAR SUNT MICI. EXISTA MAI MULTE RASE DE TECKEL CEI MAI FAINI SUNT AIA MAI MICI EXISTA SI MARI SI LUNGI. UNDE UN SITE UNDE POTI GASII CAINI MARI http://toateanimalele.ro/Caini/Caini%20uriasi.php

| allexandracovaci a răspuns:

Da labradorul creste destul de mare dar te sfatuiesc ca daca stai la bloc sa nu iti iei pentru. ca e pericol piblic:)) iti roade tot mai ales cand este mic dar si mare. picioarele de la masa podele, tot ce gaseste roade. http://toateanimalele.ro/Caini/Saint%20Bernard/Saint%20Bernard.php. MIE IMI PLACE MULT GOLDEN RETRIVER SI TECKELUL PT CA E FOARTE LINISTIT SI FRUMOS DAR SUNT MICI. EXISTA MAI MULTE RASE DE TECKEL CEI MAI FAINI SUNT AIA MAI MICI EXISTA SI MARI SI LUNGI. UNDE UN SITE UNDE POTI GASII CAINI MARI http://toateanimalele.ro/Caini/Caini%20uriasi.php
funda

| cosminboy12 a răspuns:

Nu prea mare e un caine de talie normala iti sugerez ciobanesc german e o rasa mare canina sau un ciobanesc mioritic bafta