| anonim_4396 a întrebat:

Ce rasa de caine v-ar placea sa aveti?

23 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am deja.Un Shar-pei.

| florentina_9904 a răspuns:

Buna eu am vazut un catel dulce si foarte adorabil era canis gri corcit cu bichon era de inaltime medie alb cu pete gri si super dragut

| gemeni6226 a răspuns:

Indiferent dar sa nu fie nici pitic nici foarte mare si sa fie alb la culoare poate avea si un pic de gri.De exemplu foxterrier.

| viotedy a răspuns:

BOXER.dar merge si husky, rotweiler, saint bernard.

| MihaiGe a răspuns:

Golden retriver si Labrador sunt frumosi si foarte inteligenti, ii ador.

| HaKa93 a răspuns:

Bineinteles ca husky, sunt uni din cei mai destepti caini

| Calininio a răspuns:

Golden retriever, clar. Pentru ca sunt foarte inteligenti.

| PiTbuLuL a răspuns:

Am deja 2 pitbuli si un rottweiler cele mai frumoase rase:X.

| JockerStoica a răspuns:

Mie mi-ar place sa Am Pitbull pentru ca rasa pitbull e una jucausa si Plina de energie ca sa nu mai zic ca imi place si parul lor foarte scurt Si sunt si foarte buni caini de paza.

| JustMeDiana a răspuns:

Rottwailler sau Labrador [ sunt inteligenti]. totusi, mi-ar placea si un Husky dar vara... imi e mila de ei [ fiind caini specifici iernii].

| Aldercy a răspuns:

Labrador, Golden Retriver, Lupul. câinii trebuie să fie mari! Mie aşa îmi plac să arate a câini nu a şoareci.

| Manyna a răspuns:

Chow-chow

| ChristopherE a răspuns:

Husky

| gabytza2013 a răspuns:

Ciobanesc german

| tashajkl a răspuns:

husky

| MiraBella252 a răspuns:

Brac - German

| AlexandraHEI a răspuns:

Bichon sau yorkshire...
TE PUP!

| Lidia02 a răspuns:

Depinde unde stai daca esti la casa eu ador labradori iar daca esti la apartament un bichon e destul. Sa stii ca orice caine ai avea si de orice rasa ar fi l-ai iubi enorm:X

| Gabitza0692 a răspuns:

Pechinez,sunt cei mai draguti

| radubum a răspuns:

York

| diavolulnebun a răspuns:

Pitbull am deja doi sunt foarte ascultatori si daca sunt pitbull pur nu mixuri nu o sa iti faca niciodata rau.winking

| g3ok a răspuns:

Bichon maltez si husky

| Vl_Yuuly_1998 a răspuns:

Bichon..sunt pufosi, statura mica numai buni pentru apartament..sunt foarte jucausi