| Larette a întrebat:

Ce rasa de caini vi se pare cea mai frumoasa si de ce?

50 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac cei husky love struck ii ador.
sunt adorabili cand sunt mici day dreaming
au niste ochii albastri love struck superbi

tie ce rasa de caini iti plac?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rasa canina e cea mai tare din parcare.au urechi, coada, si oamenii sunt cei mai buni prieteni ai lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cea mai frumoasa rasa de caine este ceau ceau ca este foarte pufos cainele si foarte dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt tare interesata de rasele de caini pe primul loc este Chow-chow pe locul 2 este Pomaranianul pe locul 3 este Si-Tzu pe locul 4 sunt bichoni. iar pe ultimul loc sunt Cirneco dell'Etna. mie una imi plac bichon caniche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt tare interesata de rasele de caini pe primul loc este Chow-chow pe locul 2 este Pomaranianul pe locul 3 este Shi-Tzu pe locul 4 sunt bichoni. iar pe ultimul loc sunt Cirneco dell'Etna . mie una imi plac bichon caniche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt forte orientata in privinta cainilor si o sa va spun locul lor pe primul loc este Chow-chow pe al doilea loc este Pomeranian pe al treilea loc este Si-tzu pe al patrulea loc este Bichon si tot asa dar pe ultimul loc este Chinese Crested mie imi plac Bichoni Caniche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yorkshire terrier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siberian husky au ochii albastri si frumoshi ca niste ingerasi! imi plac blana lor imi place sai pup pe frunte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brac german pentru. ca este frumos si jucaus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciobanescul mioritic este o frumusete si ditamai animalul te poate apara problema este ca acesti zei ai frumosului ies in calea masinilor atacandule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciobanescul mioritic este o frumusete si ditamai animalul te poate apara problema este ca acesti zei ai frumosului ies in calea masinilor atacandule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bisoni cu canisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bull terrier miniature sunt dragalasi si potriviti pentru apartament si frumosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://static.gotpetsonline.com/......r-0126.jpg bull terrier sunt dragalasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa rasa mise pare cocarul spaniol pentru ca au acele ureci si ochisori aceia blegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samoyed
pitbull sau rottwailer

| gossipro a răspuns:

Caniche, pentru ca sunt usor de ingrijit si au pofta de joaca mereu. (din proprie experienta).

| Ritsuka a răspuns:

Pai eu cred ca cea mai frumoasa rasa este Alaskan Klee Kai ( puteti gasi poze pe net ) de ce? pai sunt foarte draguti si pufosi ca un huski in miniatura, actual aceasta rasa este o corcitura intre Malamut de Alaska / Huski Siberian si / American Eskimo laughing ^+^... Mi-ar mai placea insa si Border Collie si Pinscher Pitic...

| Jipa_Mihnea_1955 a răspuns:

Hasky e foarte jucăuşi şi prietenoşi

| didutzalu a răspuns:

Eu sunt forte orientata in privinta cainilor si o sa va spun locul lor pe primul loc este Chow-chow pe al doilea loc este Pomeranian pe al treilea loc este Shi-tzu pe al patrulea loc este Bichon si tot asa dar pe ultimul loc este Chinese Crested mie imi plac Bichoni Caniche