| BlueSky_3756 a întrebat:

Ce rasa este mai frumoasa Golden Retriver sau Labrador Retriver

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Si una si alta, amandoua sunt frumoaselove strucklove struck:, sunt iubitoare de caini si imi e greu sa fac diferenta...papawave

| StopTheWar a răspuns:

Aici depinde de gusturi foarte mult.Sincer, prefer Labrador Retriver. happy

| teotazz_6899 a răspuns:

Golden Retriver

| Baky a răspuns:

Golden Rteriever:X:X:X.are mai mult par si este foaret pufos:X.si e mai dragut... dupa parerea mea.

| JoJo a răspuns:

Golden retriever. Sunt mai simpatici, mai ales cand sunt mici, au boticul altfel, sunt mai dragutihappy Acum nu stiu, gusturile difera de la persoana la persoana!

| darielle a răspuns:

Golden Retriver, deoarece este mai inteligent decat Labrador Retriver si pentru ca este un caine dragalas, pufos si jucaus
happy

| Andrei960 a răspuns:

Golden petru ca iubeste copii daca esti copilhappy